Logo SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JÓZEFA NOJI W PĘCKOWIE

Wizyta policji w klasie pierwszej

30 października do klasy pierwszej przyjechali wyjątkowi goście. Panowie policjanci z pobliskiego posterunku przybyli do Pęckowa, aby przypomnieć dzieciom jak prawidłowo zachowywać się na drodze oraz w jaki sposób dbać o swoje bezpieczeństwo.

Pierwszoklasiści poznali także różne oblicza pracy w policji. Ogromne wrażenie wywarła na dzieciach możliwość przymierzenia policyjnych czapek oraz potrzymania kajdanek. Uśmiechom nie było końca. Dziękujemy za spotkanie, które zostanie w pamięci pierwszaków na długo.

Autor: Julia Chorzewska-Judkowiak